5 nov. 2017 - Preek van Leek over 'Humanislam' met Enis Odaci

In de Martinikerk vond op 5 november een 'Preek van de Leek' plaats,
voorganger was Enis Odaci. Hij vertelde over Humaniteit in de nieuwe tijd.

De in Enschede woonachtige, en in Turkije geboren Enis Odaci zoekt contacten met mensen die de humaniteit willen behoeden. Hij is oprichter en voorzitter van de Stichting Humanislam die hij mede naar aanleiding van het verscherpte islamdebat na 9/11 oprichtte.

Enis Odaci wil wat doen aan de polarisatie. Zelf zegt hij: "De samenleving lijkt gepolariseerd. Links versus rechts, religieus versus niet-religieus, islam versus christendom en nationalisme versus globalisme. Hoe kunnen religies en levensbeschouwingen samen optrekken om in tijden van onzekerheid weer vaste grond onder onze voeten te vinden?"

Zie ook de website: www.humanislam.com.

 

Naar boven