Preek van de Leek met Peter Hyballa op 2 september 2018

Op zondag 2 september is een nieuw seizoen ‘Preek van de Leek’ in de Grote of Martinikerk in Doesburg van start gegaan. De aftrap werd gedaan door voetbaltrainer Peter Hyballa. Sinds kort is hij trainer van het Sloveense DAS Dunajska, maar in ons land kennen velen hem vooral als de man die NEC heeft getraind, bij de NOS in Studio Voetbal aan tafel aanschoof of tijdens de voorbije WK wedstrijden van het Duitse voetbalelftal becommentarieerde. Met een Nederlandse moeder en een Duitse vader voelt Hyballa zich in beide landen thuis.
Hyballa is een veelzijdig en gedreven mens. Hij heeft niet alleen aan de weg getimmerd als voetbaltrainer, hij heeft ook een universitair diploma op zak (psychologie, bewegingswetenschappen en pedagogiek) en heeft tal van boeken en columns geschreven.

‘Je moet op doel schieten’ was de titel van Hyballa’s lekepreek. Het was een verhaal over ‘anders zijn, een mening hebben en volle bak leven! Duits-Nederlandse ideeën over God en voetbal’.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Naar boven