7 april 2019 - Preek van de Leek - Stevo Akkerman

Stevo Akkerman is redacteur en columnist van dagblad Trouw. Daarnaast schrijver.
Drie keer per week schrijft hij zijn column op de tweede pagina van de krant. Over de samenleving, nationaal en internationaal, politiek, levenshouding. En altijd met een verbinding naar levensbeschouwing en een kritische houding naar kerk en geloof.

Thema: Een verlangen, maar waarnaar?

Om de hele 'Preek van de Leek' van Stevo Akkerman te lezen - klik hier

De kaarsen voor de intenties worden aangestoken

Bij de kaars:
Dit is mijn hoop: dat het verlangen in ons levend blijft, dat we onze ziel niet vergeten, en ook de ziel van de ander niet, dat we het mysterie van het leven niet dichtslaan met welke zekerheid dan ook.

Stevo Akkerman signeert zijn boeken

Naar boven