1 september 2019 - Preek van de Leek - Marieke de Bruijn

Op zondag 1 september is het nieuwe seizoen van Preek van de Leek gestart met Marieke de Bruijn, psychosociaal therapeut uit Doesburg met als thema ‘Wat bezielt ons eigenlijk?’

Ze had het over het vinden van de balans tussen onze autonomie en onze onderlinge afhankelijkheid. Autonomie als vrijheid om je zelfstandig te ontwikkelen. Dat staat niet los van de ander. De ander als hindernis of als mogelijkheid om vrijheid in verbondenheid te ontdekken.
Marieke de Bruijn ging in haar preek in op het boek Job. Job stelt de vraag naar de zin van het lijden. Hoe transformeren we de pijn die we oplopen in het leven door welke omstandigheden dan ook en door het contact met de ander tot vrede in ons hart?

Om de hele Preek van Leek na te lezen klik hier.

Er komen meer mensen dan verwacht en dus worden er stoelen aangeschoven.

Marian Grandia opent de Preek van de Leek 

Marieke de Bruijn spreekt haar gehoor toe

Marieke steekt een licht aan voor onder andere dakloze mensen en zieke mensen
Naar boven